Výsledky soutěže s Heiden 2

12. prosince 2011 v 19:00 | Monsterfuck |  Soutěže
Soutěž s brněnskou formací Heiden o tři kousky její nejnovější desky "Dolores" a jedno triko s příslušným motivem se pomalu chýlí ke konci. Správné odpovědi se tu sice objevily už dnes brzo ráno, ale protože v tuhle dobu většina slušných lidí dávno spí a také protože opakování je matka moudrosti (nebo tak se to alespoň říká), podíváme se na to pro jistotu ještě jednou:

1. Co znamená španělské slovo "Dolores"?
a) noc
B) BOLEST - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) žena

2. Jak se jmenuje umělec mající na svědomí její obal?
a) Martin Procházka
b) Tomáš Ostrý
C) LUDĚK ŘEZÁČ - SPRÁVNÁ ODPOVĚD

3. Ve kterém nahrávacím studiu byla "Dolores" zaznamenána?
A) SHAARK - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) Hacienda
c) Šopa

A kdo tedy že vyhrál ony pěkné ceny? Ze všech správných odpovědí byla vylosována následující jména: Štefan Ondrejka, Tomáš Nechanický a Jaroslav Hráček. První dva se mohou těšit na jeden lesklý kotouček "Dolores", třetí jmenovaný na totéž, jen se k poslechu bude moci obléknout taktéž do slušivého trička. Výhercům gratulujeme a přejeme jim příjemný poslech (a v jednom případě i pohodlný textil). Jejich adresy již byly předány na příslušná místa, tak snad Česká pošta nebude proti a ceny jim brzy dorazí. Ostatní nemusí zoufat, třeba to vyjde příště :-) Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili, a samozřejmě také kapele Heiden a firmě Naga Productions za věnované ceny.

Celé šílenství okolo novinky Heiden na Sicmaggot se definitivně uzavře recenzí "Dolores", která se objeví ještě v průběhu dnešního večera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama