Soutěž s Heiden

5. prosince 2011 v 18:21 | Monsterfuck |  Soutěže
"Dolores", novinka brněnské skupiny Heiden, byla v letošním roce bezesporu jednou z nejsledovanějších desek české scény. Už předchozí počin "Obsidian" značně rozvířil stojaté vody domácího metalové rybníčku, tudíž není divu, že se od "Dolores" čekalo hodně. Až už teď, přibližně měsíc po vydání, se dá s jistotou tvrdit, že se opravdu jedná o jednu z nejvýraznějších věcí, které letos v Čechách vyšly...

Pokud byste chtěli desku vlastnit (nebo si ji nadělit pod stromeček, chcete-li trochu klišé), máte nyní možnost. Kapela Heiden a její firma Naga Productions do soutěže věnovaly celkem tři kousky "Dolores" a jedno oficiální triko, které čekají na tři z vás - dva budou obdarováni CDčkem, třetí dostane CD a tričko. Nebude to ovšem zadarmo, to je jasné. Cesta k cenám vede přes přízeň štěstěny při losování a hlavně přes následující tři otázky:

1. Co znamená španělské slovo "Dolores"?
a) noc
b) bolest
c) žena

2. Jak se jmenuje umělec mající na svědomí její obal?
a) Martin Procházka
b) Tomáš Ostrý
c) Luděk Řezáč

3. Ve kterém nahrávacím studiu byla "Dolores" zaznamenána?
a) Shaark
b) Hacienda
c) Šopa

Vidíte, nijak extrémně těžké to není, zvlášť když máte na výběr ze tří možností. Odpovědi pište na e-mail otis666@seznam.cz! Své adresy psát nemusíte - ty si vyžádáme individuálně až od tří konkrétních výherců. Vaše odpovědi by měly dorazit nejpozději do týdne, neboť uzávěrka bude v neděli 11. 12. přesně o půlnoci. Následující den pak soutěžní týden vyvrcholí naší recenzí na "Dolores" a slavnostním kontaktováním výherců (nezapomeňte si tedy v pondělí svou schránku zkontrolovat ;-)).

Na závěr se sluší ještě jednou poděkovat Naga Productions, Heiden a jmenovitě ještě Kverdovi (zpěv, kytara) za grafický příspěvek v podobě banneru. A teď už hurá soutěžit!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi už nebudou započítány!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama