Nové informace o novince od Xandria

8. prosince 2011 v 22:05 | Madeleine Ailyn |  Music News
Německá symfonická skupina Xandria vypustila do éteru nové informace o své desce, která má vyjít už na začátku příštího roku. Ponese název "Neverworld's End" a u nás je její vydání naplánováno na 27. ledna. Kromě toho, že změnili label (nové CD bude pod záštitou Napalm Records), mají také po dlouhé době hledání od prosince roku 2010 novou zpěvačku, Manuelu Kraller.

Sama Manuela o sobě tvrdí, že svoje pěvecké nadání objevila až ve svých 23 letech potom, co začala zpívat ve sboru, a že její vzplanutí pro metal bylo vlastně čistě náhodné. Své potěšení z toho, že může být členem Xandria, dala znát už v průběhu festivalu Out of the Dark, kde poprvé představila jeden ze songů s názvem "Valentine" (záznam níže).

Skupina se o nástupci "Salomé - The Seventh Veil" na svých stránkách vyjádřila takto: "Ačkoliv to název může naznačovat, není to koncepční album, ale je tam jednotné téma, proplétající se cestou přes většinu písniček. Nicméně další informace si necháme na později, jen vás můžeme ubezpečit, že to není o Petru Panovi."

Tracklist "Neverworld's End":
01. A Prophecy of Worlds to Fall
02. Valentine
03. Forevermore
05. Euphoria
04. Blood on My Hands
06. Soulcrusher
07. The Dream Is Still Alive
08. The Lost Elysion
09. Call of the Wind
10. A Thousand Letters
11. Cursed
12. The Nomad's Crown
13. When the Mirror Cracks [bonus]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama