Na co se nedostalo

19. prosince 2011 v 18:41 | Monsterfuck |  Blog News
Pro letošní rok jsme se rozhodli připravit pro vás nový celoroční speciál s názvem "Na co se nedostalo". O co půjde, to lze asi dost dobře odhadnout už jenom z jeho názvu - každý redaktor prostřednictvím článku dostane možnost ještě zpětně vypíchnout nějaká alba, na která - a to je ten hlavní smysl! - nebyly recenze a mnohdy dokonce nebyly zmíněny ani v novinkách. Takové tahání kostlivců ze skříně, dalo by se s nadsázkou říct. Nebo prostě jenom upozornění na poslechu-hodné počiny, na něž v průběhu "regulérního" roku z nějakého důvodu nevyzbylo místo, i když by si jej zasloužily. Základní podmínky pro zařazení nějakého počinu do Na co se nedostalo byly tři:

1) Album muselo vyjít v průběhu roku 2011
2) Album nesmělo být na Sicmaggot recenzováno a jeho recenze nesmí být ani naplánována
3) Album musí přijít redaktorovi zajímavé

Velice zajímavý je poslední bod - kritériem totiž nebylo dobré hodnocení, nýbrž zajímavost z pohledu toho daného redaktora. Technicky vzato sem tedy někdo mohl zařadit i album s hodnocením 1/10, jež mu přijde natolik špatné, až je zajímavé. Prakticky to do takových extrémů samozřejmě nešlo, ale kdyby na to přišlo, mohlo jít.

Za pár dní se ještě objeví druhý celoroční speciál, Vánoční eintopf. Všimněte si prosím rozdílu mezi oběma články, jelikož se jedná o úplně odlišné věci - zatímco u Vánočního eintopfu každý redaktor dělá žebříček toho nejlepšího, co z jeho pohledu letos vyšlo, u Na co se nedostalo může zařadit jakékoliv album jakékoliv kvality, které na Sicmaggot nebylo recenzováno - a to v neomezeném počtu. Čili záleží na každém konkrétním redaktorovi, kolik desek a proč sem zařadil. Z toho je také jistě zřejmé, že se třeba jedna konkrétní nahrávka může v obou speciálních článcích opakovat - a v nejednom případě se tak i stalo (z vašeho pohledu vlastně teprve stane:-)). Stejně tak je samozřejmé, že dva redaktoři mohou do Na co se nedostalo zařadit oba stejnou placku.

Z důvodu velké obsáhlosti bylo nakonec Na co se nedostalo rozděleno na tři části, přičemž všechny se objeví v průběhu zítřka (úterý 20. 12.) - první někdy dopoledne, druhá odpoledne, třetí v noci. Máte se tedy na co těšit :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama