Další deska Katatonia už v létě

31. prosince 2011 v 21:25 | Monsterfuck |  Music News
Známá švédská formace Katatonia dnes vydala následující krátké prohlášení, které hovoří o plánech kapely do příštího roku:

"Víme, že jste netrpěliví se dozvědět, co se bude dít dále - v krátkosti jsou novinky následující: v průběhu několika prvních měsíců roku 2012 se budeme intenzivně zabývat nahráváním naší deváté desky a pokud vše půjde podle plánu, měla by být venku ještě před začátkem léta. Kromě toho také pracujeme na dokončení našeho výročního DVD 'Last Fair Day Gone Night'."

Novinka bude celkově už devátou deskou Katatonia. Ta předcházející se jmenovala "Night Is the New Day" a vyšla v listopadu 2009 u Peaceville Records. K dispozici byla jednak regulérní edice, ale objevila se i verze speciálně pro švédský trh, jež navíc obsahovala bonusový song "Ashen". Ten byl pak už jen součástí LP vydání v nákladu 2000 ručně číslovaných kusů. V roce 2011 vydali Peaceville počin v reedici - CD ve slipcase obalu se čtyřmi bonusy (nyní už včetně zmiňované "Ashen") a na vinylu, který byl na rozdíl od prvního LP výlisu v bílé barvě a v limitaci 1000 kopií.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama