Borknagar ve studiu

18. prosince 2011 v 22:54 | Ježura |  Music News
Norští Borknagar nastoupili do Fascination Street Studios (Örebro, Švédsko) aby zde pod dohledem Jense Borgena (v minulosti spolupracoval s kapelami jako Katatonia, Opeth, Paradise Lost nebo Amon Amarth) namixovali nové, zatím nepojmenované album, které by mělo spatřit světlo světa v únoru 2012, a to prostřednictvím labelu Century Media Records. Na stránkách kapely je ke zhlédnutí několik fotografií, pořízených ve studiu během prací na mixáži.

Øystein G. Brun, ústřední postava Borknagar, se o produkci desky vyjádřil následovně: "Když se podívám zpět na naše předchozí alba, vždy jsme se snažili naši značně detailní hudbu přivést k životu v podobě co nejvěrnější záměru, jenže jsme vždy byli donuceni ke kompromisům na poli produkce. Tentokrát na žádný kompromis nedojde a můžete se těšit na album, které bude silnější, bohatší, detailnější a dynamičtější než cokoli, co pod hlavičkou Borknagar doposud vzniklo!"

Skupinu rovněž nedávno opustil bubeník David Kinkade, údajně kvůli logistickým problémům, které ze vztahu norská kapela - americký bubeník nutně plynou. Rozchod nicméně proběhl v dobrém a obě strany přejí té druhé do budoucna jen to nejlepší. Kdo Kinkadea na jeho postu nahradí zatím není jasné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama