Vypsaná Fixa: Brno - Fléda, 8.11.2011

20. listopadu 2011 v 19:50 | Beztak |  Reporty
Nedávno tu Monsterfuck hlásil spuštění nové rubriky s názvem "Články", ve které se budou objevovat mimo jiné i reporty z nemetalových a nerockových akcí. A já se úplnou náhodou, zrovna chystal na brněnský koncert Vypsané Fixy. Což je dostatečně nemetalová, ale zároveň dostatečně rocková akce. Alespoň na koncertech to u Vypsané Fixy platí vždy. Takže mi byl svěřen úkol obstarat první článek v naší nové rubrice [zpětně byly veškeré články z rubriky přesunuty mezi klasické recenze a reporty - pozn. MF, 2014]. Abych pravdu pravil, bude to složité, protože se na koncertech Vypsané Fixy vždy tak zřídím, že si spoustu věcí nepamatuji. Na svou obranu musím napsat, že Fixa je moje srdcová kapela a v den koncertu jsem v blažené euforii a prakticky se nemůžu ubránit nějakému tomu porušení životosprávy. Takže tento report bude dost nestandardní.

Koncert se konal 8. listopadu 2011 v brněnském klubu Fléda a Vypsaná Fixa s sebou přivezla nové fláky z šesté řadové desky nazvané "Detaily", kterou vydala 6. října. Zajímalo mě, jak budou nové songy znít v živém podání, které v případě Vypsané Fixy nikdy nepostrádá energii ani nasazení. Těšil jsem se, že zahrají nášláplé kousky jako "Lujza a Telma" nebo "Mentální dávidlo", na ty se ovšem nedostalo. Dokonce nezahráli ani moji nejoblíbenější píseň z "Detailů", totální psychosong "Nájemník".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Fotky byly vypůjčeny nakradeny ze serveru Superbeat.cz (autor: sine.nomine)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sharpy Smith Sharpy Smith | 13. srpna 2014 v 10:10

Pobavila mě story s šatnou :D Jinak Fixu jsem v patnácti taky poslouchal, teď už mi její hudba přijde s prominutím jako sračka..

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama