Assessor vydají novou desku

12. listopadu 2011 v 22:00 | Monsterfuck |  Music News
Znovu obnovený kult českého undergroundu z počátku 90. let, Assesor, vydá pod lehce pozměněným jménem Assessor svou druhou desku, která spatří světlo světa v dubnu příštího roku jakožto příloha časopisu Pařát. Podrobnosti v tiskové zprávě:

"20. dubna příštího roku vyjde pod Pařátem zatím ještě nepojmenované nové album legendárního Assessoru, které naváže na 22 let (!!) starý debut 'Invaze'. Ten kapela natočila ještě pod původním názvem Assesor. Na jaře minulého roku thrashoví mohykáni po mnoha letech vstali z hrobu a pod lehce upraveným názvem (s jedním S navíc) opět koncertují. Vedle nových skladeb budou na desce (coby live bonusy nahrané v letošním roce) i některé songy z 'Invaze', což bylo vůbec první tvrděmetalové album vydané v tehdejším Československu. Až záhy po něm se do prodeje dostala debutové alba Törru nebo Arakainu. Na odkaz 'Invaze' dokonce přísahali Maniac Butcher, když po této desce pojmenovali jednu ze svých řadovek a předělali titulní song.

Kapela ujišťuje, že veškerá nostalgie jde stranou a máte se připravit na pekelnou thrashmetalovou jízdu jako za dřívějších let! Ostatně o jejich skvělé formě jste se mohli přesvědčit třeba na letošním Obscene Extreme!

O dalších novinkách kolem této placky vás budeme průběžně informovat!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama