Et Moriemur ukázali obal svého debutu

3. října 2011 v 9:26 | Monsterfuck |  Music News
Pražští doom metalisté Et Moriemur představili obálku svého prvního dlouhohrajícího počinu "Cupio Dissolvi". Podívat se samozřejmě můžete vpravo. Důvod, proč si kapela jako artwork zvolila dřevěnou panenku (která není jediná - v bookletu mají být další), vysvětluje zpěvák Zdeněk Nevělík:

"Všechno to jsou dřevěné panenky vyrobené jedním řezbářem z jižních Čech. Ty panenky mi připadají strašně smutné, někdy až strašidelné, přitom nejsou vůbec banální, jako ty gotické. Panenka na frontcoveru 'Cupio Dissolvi' má výraz upjatého pohledu do prázdna. Jakoby viděla to prázdno, které se před ní otvírá v případě smrti (sebevraždy) a byla z něj na jednu stranu vyděšená a na druhou fascinována."

Tématu sebevraždy by se měla týkat celá devítka kompozicí na "Cupio Dissolvi". Kromě toho Et Moriemur slibují "smrtící kombinaci srdceryvných melodií, drtivých riffů a bezútěšného vokálu s existenciálními texty v angličtině, češtině, italštině, němčině, ruštině a latině".

Nahrávání již bylo kompletně dokončeno ve studiu Hacienda Miloše Dodo Doležala, tento týden už placka poputuje na vylisování. Vydání proběhne 20. října, kdy se "Cupio Dissolvi" objeví jako příloha časopisu Pařát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 faixuv faixuv | 3. listopadu 2011 v 23:13 | Reagovat

Zrovna mi tu tahle deska hraje. Přes to, že moje žena metal nesnáší, tak jí tahle hudba při hádání se se mnou vůbec nevadila. Tak nevím jestli je to dobře nebo špatně... Mně se tohle CD líbí zatím nejvíc ze všech Pařátovských...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama