Basinfirefest představuje prvního headlinera

25. října 2011 v 22:14 | Beztak |  Music News
Již 10. ročník festivalu Basinfirefest ve Spáleném Poříčí, který se bude konat 29. 6. - 1. 7. 2012, potvrdil další várku českých kapel a jedno velké jméno. K prvním potvrzeným, mezi nimiž vyčnívá například Debustrol, se přidaly kapely Tleskač, Henych 666, De Bill Heads, Anarchuz, Benjaming Band, Kurtizány z 25. Avenue, Arakain, Šanov, Skandaal, Dymytry, Hentai Corporation.

Zejména jde ale o finskou melodic death metalovou kapelu Children of Bodom, která v současnosti na svém turné brázdí země Latinské Ameriky.

V oficiální zprávě pořadatele se píše: "Basinfirefest 2012 uvede finskou metalovou kapelu Children of Bodom mající za svým názvem skrytý význam proslulých bodomských vražd z roku 1960. Kapela vznikla v roce 1993 ve finském městě Espoo, kde členové COB vyrůstali. Záhadné vraždy jim byly odmalička známy, možná i proto se nechali tajemným jezerem inspirovat a začlenili ho do svého názvu, jehož původní znění bylo Bodom Night. Children of Bodom s frontmanem Alexim Laihem představí album 'Relentless Reckless Forever' spolu s velkolepou show, kterou si určitě nenechte ujít!"

Takže seznam zatím potvrzených kapel je následující:
Arakain, Anarchuz, Alkehol, Benjaming Band, Children of Bodom (FIN), Čok Vilém a Bypass, Debustrol, Dymytry, deBill Heads, Harlej, Henych 666, Horkýže Slíže, Hentai Corporation, Inflagranti s kapelou, Kurtizány z 25. Avenue, Plexis, SatisFucktion, Snail, S.P.S., Skandaal, Šanov, Tleskač.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama