Anthrax - Worship Music

17. října 2011 v 21:38 | nK_! |  Recenze
Newyorskou thrashovou partičku Anthrax není určitě potřeba kdovíjak představovat. Myslím, že každý, kdo byť jen trochu pravidelně navštěvuje náš blog, se s ní již dostal do křížku. Američané si valí to svoje už neuvěřitelných třicet let a po sedmileté odmlce vypouští do světa novou placku s názvem "Worship Music". Jak to staříkům po tolika letech šlape a je jejich tvorba opravdu hodna uctívání? Na to se podrobněji mrkneme a zaměříme v dnešním článku.

Ze všeho nejdříve by ode mne bylo hezké, kdybych se otevřeně přiznal k tomu, že starší tvorbu Anthrax nemám zase až tolik naposlouchanou a recenzovanou desku nebudu hodnotit porovnávacím způsobem, nýbrž se pokusím zaměřit na ty aspekty alba, které se přímo dotýkají aktuální "konkurenceschopnosti" materiálu. Takže se přiznávám bez mučení :-)

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cnuk Cnuk | 17. října 2011 v 21:57

Zajímalo by mě, co to máte za verzy, že poslední kousek má 16 min. Já si pořídil digipack s bonusem New Noise, který je normální smaostatný track a předchozí píseň má normální čas.

2 Monsterfuck Monsterfuck | 17. října 2011 v 23:33

No, já osobně tedy originál nemám (a nalijme si čistého vína - nejspíš asi ani nikdy mít nebudu, přece jenom kupuju jiný druh muziky:-)), ale podle dostupných informací má poslední Revolution Screams trvat 6:10, poté má být chvíli ticho (5:01) a pak následovat New Noise (04:45) - to vše v jedné stopě. Takže asi tak: je tu použita oficiální informace; jak to vypadá ve skutečnost, nevím :)

3 nK_! nK_! | 18. října 2011 v 16:35

Tak, moje verze je právě souvislá s odmlkou :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama