The Meads of Asphodel pracují na dalším albu

14. září 2011 v 15:09 | Monsterfuck |  Music News
The Meads of Asphodel, experimentálně black metalová formace z Velké Británie, se pustili do příprav celkově už páté velké desky, nástupce počinu "The Murder of Jesus the Jew" z listopadu loňského roku. Novinka se bude jmenovat "Sonderkommando", přičemž velice zajímavé - a na poměry The Meads of Asphodel velice netradiční - je její téma. Půjde o koncepční nahrávku, která bude popisovat holocaust z pohledů židů, jimž byla v koncentračních táborech určena práce odstraňování mrtvých těl z plynových komor a jejich kremace. Zpěvák Metatron se údajně právě nachází v polské Osvětimi, kde pro zpracování tématu sbírá podklady a inspiraci; údajně zde, přímo v koncentračním táboře, hodlá také nahrát některé své vokály, aby zachytil "něco z hrůz této kapitoly historie".

Předchozí fošna "The Murder of Jesus the Jew" vyšla 15. listopadu 2010 u Candlelight Records. Jako hosté se na ní představili Hoest z Taake a Vincent Crowley z Acheron. Deska se později u labelu Back on Black objevila i v podobě vinylu, který k původním dvanácti skladbám přispěl ještě jednou bonusovou "If God Could Talk, What Would He Say?". Konceptem této nahrávky byl historický život Ježíše.

Po vydání "The Murder of Jesus the Jew" se Metatron, vokalista The Meads of Asphodel, vrhl na vedlejší projekt s názvem The Wolves of Avalon, jehož hudba se pohybuje v oblasti pagan metalu. Debut "Carrion Crows Over Camlan" - vyprávějící o bitvě na Mons Badonicus na přelomu 5. a 6. stol. n. l., v níž keltské kmeny zastavily expanzi Anglosasů na území dnešní Británie - vyšel letos v dubnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama