Rhapsody of Fire oznámili jméno nového kytaristy

28. září 2011 v 10:05 | Monsterfuck |  Music News
Rhapsody of Fire po rozkolu ve svých řadách, kdy odešel jeden ze zakladatelů, Luca Turilli, a vzal si s sebou i baskytaristu Patrice Geurse, pomalu dávají dohromady sestavu. Potom, co se ke zbylé čtveřici Alex Staropoli (klávesy), Fabio Lione (zpěv), Alex Holzwarth (bicí) a Tom Hess (kytara) připojil baskytarista Oliver Holzwarth (ano, bratr bubeníka), oznamuje kapela i poslední jméno nové sestavy - post kytaristy obsazuje Ital Roberto de Micheli.

Důvodem, proč si Rhapsody of Fire z "tisíců uchazečů" vybrali právě Roberto de Micheliho, je prý kvůli jeho "mistrovství v hraní na kytaru, unikátní schopnosti oslnit všechny, kteří jej slyší a vidí hrát naživo, a díky jeho obětování se muzice". Podle Alexe Staropoliho to byla volba přirozená už jen proto, že on sám se s ním zná od začátku 90. let.

Další zprávou z tábora Rhapsody of Fire je to, že oba kytaristé Tom Hess a Roberto de Micheli už společně začali skládat kytarové party pro další dlouhohrající album.

Luca Turilli po odchodu z Rhapsody of Fire bude pokračovat pod původním jménem skupiny, čili Rhapsody. Kromě již zmiňovaného baskytaristy Patrice Geurse jeho sestavu ještě doplňují Dominique Leurquin a Alex Holzwarth. Alex Holzwarth tedy hraje v obou inkarnacích kapely - jak Rhapsody of Fire, tak Rhapsody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama