Suicide Silence - The Black Crown

3. srpna 2011 v 17:09 | Maggot |  Recenze
Držet se na špici čehokoliv, třímat v rukách pomyslnou korunu a být titulován jako "neporazitelný" není věc pro každého. Být nejlepší je zkrátka náročná věc, jelikož od vás všichni očekávají to nejlepší. Proto je mnohdy těžké se přenést přes očekávání ostatních, a tak to mají Suicide Silence, jakožto králové aktuální deathcorové scény, zatraceně těžké. Může za jejich úspěch hudba, nebo postoj připomínající pterodaktyla - mnozí mohou namítnout, že jde o nutné martýrium k paralýze publika - kterým Mitch Lucker, frontman skupiny, častuje své posluchače? Suicide Silence představují desku "The Black Crown" a dále si upevňují pozici alfa samce na scéně brutální fúze death metalu a -core žánrů.

Nalezení sebe sama a koherence nahrávky. To jsou největší a nejráznější změny oproti předešlé tvorbě, které Suicide Silence neposílají, kdovíjak dopředu, ale ještě pevněji svazují jejich pouta k aktuální podobě scény. Co si budeme povídat, "The Black Crown" je rychlá, silná deska, prolezlá řadou nových prvků, drtivých riffů a tempa, které by klukům záviděl i Schumacher. Ve svém konceptu se absolutně nijak nezměnila, stále se dočkáte kombinace hoblovaček a pomalejších, atmosferičtějších kusů. Pokud jste si navykli na hlubší a temnější feeling alba "No Time to Bleed", tentokrát je tento efekt částečně upozaděn, nahrazen duševními monology. Kdo by to kdy řekl, ale síla a rychlost a contrario cílené myšlenky opravdu fungují.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Disast3r Disast3r | 4. srpna 2011 v 10:44

Nové album nemá rozhodně feeling a sílu "The Cleansing". Podle živých vystoupení to Mitchovi už moc taky nejde :-!. Jak scream tak growl jsou tragický. Ale uvidí se na podzim na Impericon Never Say Die Tour.

2 uhec uhec | 6. ledna 2012 v 18:52

Suicide silence miluju, bohužel mě novější tvorba nemá co nabídnout. About A Plane Crash je koncentrované zlo :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama