Pondělní black metalové menu s doomovým zákuskem

22. srpna 2011 v 23:30 | Monsterfuck |  Music News
>>> Švédský jednočlenný projekt Arckanum, jehož hlavní postavou je jistý Shamaatae, pojmenoval svůj sedmý opus "Helvítismyrkr". Půjde o první počin Arckanum pod křídly francouzského labelu Season of Mist, který datum vydání stanovil na 16. září pro evropský trh a 27. září pro Severní Ameriku. Pokud byste měli zájem poslechnout si už ukázku, k dispozici je vám na tomto odkazu skladba "Svartr ok Þursligr". Co se fyzických nosičů týče, k dostání bude CD a LP, přičemž k druhému zmiňovanému bude ještě přidána možnost bezplatného downloadu. Tracklist s obálkou vypadají následovně:

01. Helvitt
02. Myrkrin Vinna Hefnt
03. Ór Djúpum
04. In Svarta
05. Nifldreki
06. Svartr ok Þursligr
07. Þrúðgelmis Hlaut
08. Sísoltinn
09. Outro

>>> Druhá zprávička se týká norských pekelníků Svarttjern. Očekávaná druhá deska, nástupce ceněného debutu "Misanthropic Path of Madness" z roku 2009, se bude jmenovat "Towards the Ultimate" a vyjde už 27. září v Evropě, resp. 25. října v Severní Americe, pod křídly polských Agonia Records jako CD a limitovaný vinyl (100 kusů barevných LP, 400 kusů černých LP). Přebal by měl mít následující podobu.

>>> I další smečka pochází z Norska a razí čistokrevný black metal. Tsjuder vydají svou comebackovou nahrávku "Legion Helvete" 14. října v Evropě a 18. října na severoamerickém kontinentě u Season of Mist, přičemž první výlis přijde v podobě limitovaného digipacku s kovovým amuletem. Seznam songů a artwork vypadají takto:

01. The Daemon Throne
02. Fra en råtten kiste
03. Dauðir
04. Voldsherskeren
05. Slakt
06. Black Shadows of Hell
07. Blod og aske
08. Vårt helvete

>>> A na závěr ještě slibované doom metalové finále. Uznávaní britští funeral doomaři Esoteric si jako název své šesté velké desky vybrali jméno "Paragon of Dissonance". Stejně jako v případě posledního "The Maniacal Vale" (ale i několika ještě starších alb) půjde o dvojdisk s předlouhou stopáží (minulé album mělo přes 100 minut). Evropské datum vydání bylo stanoveno na 11. listopadu, v Severní Americe se dočkají o čtyři dny později.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama