Gorgoroth opět odkládají předělávku "Under the Sign of Hell"

28. srpna 2011 v 21:08 | Monsterfuck |  Music News
"Under the Sign of Hell 2011", znovunahraná verze desky "Under the Sign of Hell" z roku 1997, byla opět odložena. Původně ji měli Gorgoroth vydat už v červnu letošního roku, ale datum vydání se nakonec posunulo na 29. srpna, avšak ani to už neplatí. Na vině je prý ne zrovna příznivá finanční situace vydavatelství Regain Records, které se má o vypuštění postarat. Nové datum vydání doposud nebylo stanoveno a podle vyjádření Gorgoroth ani nebude, dokud se label nezaručí, že to bude již stoprocentní. Jen dodejme, že veškeré potřebné podklady skupina na firmu dodala už v letošním dubnu.

O tom, že by se mělo hýbat s daty evropského turné na podporu "Under the Sign of Hell 2011", však prozatím nepadlo ani slovo, tudíž stále platí, že Gorgoroth se v doprovodu polských death metalistů Vader a švédských black metalistů Valkyrja přijedou podívat 27. listopadu do pražského Rock Café.

Původní "Under the Sign of Hell" vyšlo 20. října 1997 pod křídly dnes již dávno nefungujících Malicious Records a dodnes je mnohými příznivci Gorgoroth považováno za vrchol hudebního snažení skupiny. Deska se od té doby dočkala čtyř reedicí - 2005 u Season of Mist (digipack, nový obal), ve stejném roce u Agonia Records (12'' vinyl, limitace 1000 kusů, stejný obal jako u edice od Season of Mist), v roce 2006 u Back on Black Records (opět vinyl) a nakonec v roce 2007 u Regain Records (klasické jewelcase CD, původní artwork).

Poslední album Gorgoroth, "Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt", se na trh dostalo 21. října 2009. Na jeho nástupci již Norové pracují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama