Brutal Assault 2011: vojenská pevnost Josefov, 11.-13.8.2011 (část 1)

20. srpna 2011 v 21:15 | Monsterfuck / Ježura |  Reporty
Report z průběhu letošního ročníku festivalu Brutal Assault, který se koná každoročně ve vojenské pevnosti Josefov poblíž Jaroměře, vám opět z důvodu přílišné délky přinášíme rozdělený na tři části (text je tak rozsáhlý, že jej blog odmítal zveřejnit i rozdělený na poloviny). Teď si můžete přečíst, jak to tam vypadalo nultý den na rozehřívací party a první regulérní festivalový den. Pokud vše půjde plánu, druhá část by se zde měla objevit zítra dopoledne a finále se třetím dnem a pár dalšími poznámkami o organizaci by mělo vyjít v průběhu zítřejšího večera.

Stejně jako loni vám i tentokrát přinášíme pohledy dvou redaktorů - Monsterfucka (normální text) a Ježury (text kurzívou). Společně se nám podařilo pokrýt 62 vystupujících ze 70 v hlavním programu, i se středeční předehrou dělá účet 67 skupin z celkových 78.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Fotky byly vypůjčeny ze serveru Musicfoto.net (autor: Petr Tvrdík)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wake_upp Wake_upp | 21. srpna 2011 v 0:57

Tak já se taky teda přidám, se svým nad míru zaujatým postojem k letošnímu Brutalu a zhodnotím první den.
Jestli jsem byl za něco letos opravdu rád, eště před zahájením, tak to bylo ohlašení Comeback Kid. Letos jsem je viděl podruhé a musím konstatovat, že předvedli show na kterou jsem čekal, pro mě za 1.
Co mě překvapilo, tak byli Skeletonwitch na které mě lákali kámoši a musím uznat, že to byla opravdu jízda :-). Dále co mě na letošním Brutale nečekaně překvapilo byl určitě trash, Kreatoři a trash jízda to jde dohromady (A to se přiznávám, nejsem zas tak veliký fan trashu, ostatně poslouchám snad jen Cavaleru complete a Venom).
Dále co se týče Suicidal Tendencies, no jsem velký fanda HC, ale nebylo to moje "kafčo". Pro mnoho lidí, které jsem potkal kapela číslo 1, ale pro mě průměrné HC s "mažoretkou" u bicích.
A jako předposlední kapela pro mou osobu přišli hvězdy Brutalu Motörhead, nejsem žádný fanda, znám a poslouchám jen Ace Of Spades... a řeknu to takto: "Jsem rád, že jsem je viděl, ale pro mě to hvězdy na Brutal nejsou (nic ve zlým proti pořadatelům, ani panu Monsterfuckovi)."
Jako konec čtvrtečního dne jsem si poslechl old school death v podání Morbid Angel. Když to srovnám s minulým rokem, kdy jsem slyšel/viděl Dying Fetus, Cannibal Corpse, tak dle mého názoru (zase čistě zaujatý pohled) jim Morbidi nesahají ani po paty.
Chtěl jsem zůstat na zbytek kapel, hlavně na Tsjunder. Bohužel se omlouvám, únava byla větší, než jsem předpokládal.

2 slaytanic slaytanic | 22. srpna 2011 v 14:10

pise sa thrash vole ;-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama