Zpěvák Kampfar chystá knihu o black metalu

6. července 2011 v 13:02 | Monsterfuck |  Music News
Dolk
Dolk, zpěvák a frontman norské black metalové skupiny Kampfar, má v plánu napsat knihu o počátcích black metalu. Více prozradí jeho prohlášení:

"Původně to ještě nemělo být odhaleno, ale nakonec jsem se rozhodl to zveřejnit. Dokonce ani mí spoluhráči v kapele to ještě nevědí. Konečně jsem začal pracovat na svém dlouhodobém plánu, napsání knihy. S touto myšlenkou jsem si pohrával už roky, hlavně kvůli neustálým dotazům médií na toto téma a o této době. Už jsem byl svým způsobem unavený neustále vykládat střípky příběhu, aniž bych jej mohl vypovědět celý. Kniha tak bude o počátcích black metalu a o mém pohledu na celou věc. Jistě to kdekomu šlápne na kuří oko, to je jisté, ale bude to prostě z mého hlediska. Kniha bude určena těm, kteří se o to zajímají, co se týče zbytku... o ten se nestarám! Celý projekt je teprve v počátcích, ale konečně jsme se rozhodl s tím začít."

Dolk, vlastním jménem Per-Joar Spydevold, založil svou první skupinu Mock v roce 1992. O dva roky později se sice kapela de facto rozpadla, ale Dolk změnil jméno na Kampfar a začal nanovo. Kampfar do dnešního dne vydali pět dlouhohrajících alb (to poslední, "Mare", vyšlo letos v březnu), dvě minialba a jeden demosnímek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama