Wolves in the Throne Room: informace o čtvrtém opusu

26. července 2011 v 18:51 | Monsterfuck |  Music News
Zámořští intelektuálové Wolves in the Throne Room zveřejnili podrobné informace o svém čtvrtém opusu "Celestial Lineage", který vyjde 13. září u Southern Lord Records - jedná se zejména o přebal a seznam skladeb, které si můžete prohlédnout okolo.

Artwork "Celestial Lineage" stvořil Aaron Turner, zpěvák post-metalové veličiny Isis (znám je ale také například z black metalového allstar projektu Twilight nebo jako zakladatel Hydra Head Records). Aaron se na desce rovněž postaral o mluvené slovo. Kromě něj bude jako další host na "Celestial Lineage" ke slyšení zpěvačka Jessika Kenney, která s Wolves in the Throne Room spolupracovala už na předposlední desce "Two Hunters" a na EP "Malevolent Grain".

"Celestial Lineage" bylo nahráno ve studiu Alpha jako vůbec poslední zdejší nahrávka. Kromě své novinky zde Wolves in the Throne Room natočili i obě předchozí alba "Two Hunters" (2007) a "Black Cascade" (2009) a kromě nich služeb studia v minulosti využívali například skupiny Sunn O))) nebo Earth.

Tracklist "Celestial Lineage":
01. Thuja Magus Imperium
02. Permanent Changes in Consciousness
03. Subterranean Initiation
04. Rainbow Illness
05. Woodland Cathedral
06. Astral Blood
07. Prayer of Transformation
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama