The Black Dahlia Murder - Ritual

8. července 2011 v 18:13 | Seda |  Recenze
TBDM Rituall
The Black Dahlia Murder jsem poslouchal docela dost před loňským Brutal Assaultem. Na jejich vystoupení jsem se tešil, ale kluci mě zklamali. Nevím proč, ale zkrátka mě jejich show vůbec nebavila. Po návratu domů jsem je tedy dost zanedbával a v podstatě jsem je neslyšel až doteď, kdy je poslouchám kvůli recenzi na "Ritual". Tuto partu mám zafixovanou jako jednu z lepších metalcorových kapel současnosti. V současné konkurenci metalcoristů je opravdu těžké prorazit a The Black Dahlia Murder svou kvalitou dokazují pokaždé s novou deskou. I když se od sebe alba nijak zázračně neliší, poslech je pokaždý stejně kvalitní a dodržují si úroveň, kterou nastolili už od první desky "Unhallowed".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ptr ptr | 10. července 2011 v 13:19

TBDM a metalcore? Děte doprdele... :-(

2 Seda Seda | 10. července 2011 v 16:24

Jejich zanr je sporny, casto to je uvadene jako metalcore, tak jsem to pouzil. Nemusi to presne odpovidat, ale nerad se babram skatulkama.

3 ptr ptr | 10. července 2011 v 16:47

Na to,že se nerad babráš škatulkama, používáš slovo "metalcore" až moc často.. a navíc i blbě :-( no nic,těšim se na další recenze blekmetlu,kterej určitě mrtvej žánr neni

4 Monsterfuck Monsterfuck | 10. července 2011 v 21:07

Tak nikde není psaný, že s našim názorem musí každý souhlasit. Naopak, my rádi zkonfrontujeme svůj názor s jiným pohledem v diskuzi. Pokud to teda není nesouhlas stylem "jste kokoti, protože se vám nelíbí moje oblíbená kapela", což z tvých příspěvků trochu cítím:-)

Co se týče toho metalcoru, v tom máš pravdu, to Seda zvolil trochu nešťastně, ale stalo se...

5 ptr ptr | 11. července 2011 v 0:22

Já samozřejmě respektuju názor každýho, ale prostě když si přečtu recku, kde se 7x objeví slovo "metalcore" u kapely, v jejíchž hudbě neni jedinej metalcorovej element (za což je mam v dnešní záplavě uniformních -corů rád), tak se trochu naštvu, že si recenzent neudělal domácí úkol. To je celý :-) Jinak sem chodim rád, takže no hard feelings ;-)

6 Monsterfuck Monsterfuck | 11. července 2011 v 20:13

Jasně, to chápu. A jsem rád, že ti není jedno, co se tu píše:-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama