Mater Monstifera - Na zrcadlech lží

29. července 2011 v 23:58 | Monsterfuck |  Recenze
Co tak již delší dobu zaznamenávám ohlasy na tvorbu jihočeských Mater Monstifera, takřka všichni považují tuhle kapelu za stálici domácí scény, s čímž bych i souhlasil, která tvoří kvalitní muziku, o čemž už bych však já osobně docela polemizoval. Nemám samozřejmě nic proti samotné skupině, ale musím předeslat, že mi jejich hudba nikdy moc nelezla do uší a nešmakovala mi. I když, ono je nejspíš říct, že mi tahle hudba nikdy moc nejela, trochu přehnané, protože Mater Monstifera vydali za nějakých těch deset roků, co fungují, prozatím jen jedno velké album "Zrozen z hříchu" v roce 2005. Tím chci říct, že jsem k aktuálně vydávané novince "Na zrcadlech lží" nepřistupoval s nějakým despektem nebo s očekáváním něčeho vyloženě špatného. Bral jsem to tak, že debut mě nebral, takže dvojka mě může jenom překvapit.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alena Alena | 5. srpna 2011 v 12:58

S touhle reckou nemůžu souhlasit. MM je rozhodně to lepší,co Cz ug scéna může nabídnout. Nove CD je o mnho lepší, než jeho předchůdce a rozhodně si zaslouží lepší ohodnocení. Alespoň pokud jde o me. ;-)

2 Pavla Pavla | 24. září 2011 v 5:35

Taky s touhle recenzí nesouhlasím. Českými, srozumitelně zpívanými texty s upírským tématem mě MM nadchla už na demo snímcích.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama