Masters of Rock 2011: Vizovice - areál likérky Rudolf Jelínek, 14.-17.7.2011 (část 1)

24. července 2011 v 14:49 | Monsterfuck / Ježura |  Reporty

Čtvrtek:


Monsterfuck: Program Masters of Rock 2011 zahájili místní folkaři Fleret, jejichž vystoupení na festivalu, jak jsem se později dozvěděl, mnozí považují za jakousi tradici. Osobně nemám nic proti ozvláštnění soupisky něčím nemetalovým a už vůbec nic nemám proti samotným Fleret, ale radši bych je viděl někde v prostředku celé akce na odpočinek od riffových masáží, nikoliv na její zahájení. To je ovšem spíše taková hnidopišská poznámka, aby report nezačínal trapně na pozitivní vlně (smích). Jinak to ovšem nebylo špatné, byť v daném žánru dávám přednost jiným uskupením. Každopádně začátek, nezačátek, písničky jako "Zafúkané" pěla takřka celá plocha.

Ježura: Když jsem po Masters of Rock 2009 zaslechl historky o tom, jak přišel Jarmilce Šulákové na pódium předat květinu sám Victor Smolski (Rage), rozhodl jsem se, že až budu mít tu příležitost, Fleret si ujít nenechám. Letos se mi to podařilo splnit jenom částečně, ale i ta slabá polovina vystoupení, které jsem se účastnil, mi vyčarovala úsměv na tváři, byť Jarmilka tentokrát chyběla. Mocná odezva davu mě jen ujistila v tom, že tahle kapela na Masters of Rock proti všem předpokladům patří!

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Fotky byly vypůjčeny ze serveru Photomusic.cz (autor: Sachtikus)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dominik Matus (bengo) Dominik Matus (bengo) | E-mail | Web | 24. července 2011 v 15:54

Na autogramiádě Moonspell jsem se taky zdržel, dokonce jsem všechny předběhl s rukou plnou cédéček a plakátem ;-). A vystoupení měli úžasné.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama