Nové klipy od Carach Angren, Falconer a Limp Bizkit

23. června 2011 v 16:21 | Monsterfuck |  Music News
>>> Holandští sympho-black metalisté Carach Angren zveřejnili videoklip ke skladbě "The Sighting Is a Portent of Doom", která se objevila na jejich poslední desce "Death Came Through a Phantom Ship". S natáčením skupině vypomohl Erik Wijnands, který se už postaral i o artwork zmiňovaného alba. Zajímavostí je, že video vznikalo neuvěřitelný půl rok. Jak to dopadlo se samozřejmě můžete podívat o kousek níže.

"Obětavost a tvůrčí rozhled Erika Wijnandse v kombinaci se vším, co představuje Carach Angren, daly vznikout několika minutám materiálu, na něž se teď můžete podívat. Berte to, jak to je: letmé nahlédnutí do hrůzných rituálů Carach Angren, nová kapitola pro skupinu a v neposlední řadě příslib věcí příštích," tvrdí o klipu samotná kapela.

"Death Came Through a Phantom Ship" vyšlo 26. února loňského roku u firmičky Maddening Media. Nahrávalo se v Tidalwave Studios v Německu s producentem Patrickem Damianim.


>>> Uznávaní power metalisté Falconer ze Švédska si nachystali na podporu své novinky "Armod" klip k písničce "Vid rosornas grav". Nějaké podrobnosti o jeho vzniku nebyly vypuštěny, takže si zopakujme info o samotném albu. "Armod" vyšlo 3. června u Metal Blade Records jako standardní (11 songů) a limitovaná (11 songů + 4 bonusové) edice. Počinu vládne mnohem znatelnější vlil švédského folku, více než kdykoliv předtím, skupina však tvrdí, že se nejedná o její nový vývoj, nýbrž o jen experiment. "Armod" je rovněž první nahrávkou v historii Falconer, která je kompletně nazpívána v rodné švédštině. Na video "Vid rosornas grav" se můžete podívat na tady:


>>> A na závěr ještě na chvíli do Ameriky, kde se před časem dali v původní sestavě opět dohromady Limp Bizkit, kteří 28. června vydají očekávané páté album "Gold Cobra". Nově vypuštěné video k titulní songu můžete sledovat na úplném konci novinky.

"Gold Cobra" vyjde celkem ve třech verzích. Standardní bude obsahovat třináctku songů, deluxe edice bude bohatší o písničky "Back Porch", "My Own Cobain" a "Angels" (pozor, tahle verze bude k dispozici pouze jako download, nikoliv ve fyzické podobě) a Best Buy deluxe, kde ke zmiňovaným třem přibude ještě čtvrtá bonusovka "Middle Finger".

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama