Nová anketa

15. června 2011 v 19:37 | Monsterfuck |  Blog News
Jednou za určitě období - a to mi věřte, že to není zrovna často - nastane jakýsi magický okamžik, jediný správný čas, kdy lze slavnostně vyměnit Sicmaggot anketu. Neptejte se nás, podle čeho to určujeme, ani se ten klíč nesnažte nalézt, jelikož i kdyby se vám ho i přes přísná bezpečnostní opatření podařilo najít, jedná se o tak složitý algoritmus, že jej běžný lidský mozek nedokáže vstřebat. Jediné, co potřebujete vědět, je to, že ta chvíle nastala právě nyní...

V poslední anketě jsme se vás ptali Na který festival v létě vyrazíte? Největší část z vás se v našem malém průzkumu vyjádřila, že své kroky budete směřovat do Josefova na místní Brutal Assault. Za ním se umístil Masters of Rock z Vizovic a bronzovou medaily si vysloužil již proběhnuvší pražský Sonisphere. Celkem hlasovalo 172 lidí. Kompletní výsledky jsou následující:

Na který festival v létě vyrazíte?
Brutal Assault - 23% (40 hlasů)
Masters of Rock - 19% (32 hlasů)
Sonisphere - 15% (26 hlasů)
na žádný - 9% (16 hlasů)
Obscene Extreme - 8% (14 hlasů)
Metalfest Open Air - 7% (12 hlasů)
Hellfast Attack - 4% (7 hlasů)
Metalfest Volyně - 3% (5 hlasů)
Metalgate Czech Death Fest - 3% (5 hlasů)
Basinfirefest - 2% (4 hlasy)
na žádný český, ale na zahraniční ano - 2% (4 hlasy)
Noc plná hvězd - 2% (3 hlasy)
Apocalyptic Form of Death - 1% (2 hlasy)
Benátská noc - 1% (2 hlasy)

Ještě jedna životně důležitá věc nám zbývá zodpovědět - jaká je nová anketní otázka? Tentokrát to nebude nic složitého. Ptáme se vás Jaké hudební médium je vaše nejoblíbenejší? Vidíte, nic zas tak zlého to není. Jen si neodpustíme malé upozornění - nejoblíbenější formát nemusí být nutně ten, na němž posloucháte nejčastěji; zajímá nás opravdu ten, který máte nejradši a na němž si poslech oblíbené muziky vyloženě užíváte. Ale rozhodněte se samozřejmě podle svého :) Anketu naleznete v levém menu (mezi odběrem novinek a archivem článků).

Závěrem ještě několik drobností, když už jednou za půl roku píšu článek spadající do šuplíku Blog News. Sicmaggot samozřejmě pojede neustále i v letních měsících, tak nás nezapomeňte sem tam navštívit, ať už prázdniny máte nebo ne.

Dále, pokud jste tak ještě neučinili, se můžete přidat do některé z našich skupin na sociálních sítích, budeme jenom rádi. Konkrétně jde především o Last.fm a zejména Facebook, kde to frčí ostošest, takže jestli chcete být v obraze o nejnovějších aktualizacích, nezapomeňte si nás přidat :-)

Neodpustíme si ani klasickou výzvu o shánění nových redaktorů. Pokud byste čistě náhodou měli zájem na Sicmaggot přispět svým literárním umem, stačí se ozvat na e-mail uvedený v Infu o blogu. Uvítali bychom v našich řadách hlavně odborníky na moderní metalové styly a na death metal, grind a příbuzné žánry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama