Několik střípků o připravované desce Moonspell

27. června 2011 v 21:48 | Monsterfuck |  Music News
Fernando Ribeiro, zpěvák vlkodlaků Moonspell, napsal vcelku rozsáhlou zprávu o přípravách jubilejní desáté (počítáme-li i "Under Satanæ") dlouhohrající nahrávky v historii této portugalské veličiny. Výtah toho nejzajímavějšího je následující...

Většinový díl produkce si vezme na svá bedra samotná kapela, ale ku pomoci jsou jí další dva producenti. Prvním z nich je podle očekávání Tue Madsen, s nímž Moonspell spolupracovali už na předchozích dvou počinech - desce "Night Eternal" (2008) a kolekci znovu nahraných songů z ranných dob "Under Satanæ" (2007). Druhým je mladý producent Benny Richter známý například díky práci na albech Caliban.

Samotné nahrávání novinky Moonspell již pomalu započalo - hotova je většina bicích (stopy byly zaznamenány ve studiu Antfarm Tue Madsena v Dánsku). Zbytek bicích bude donahrán v Berlíně v Německu. Záznam všech ostatních nástrojů bude pořízen v Portugalsku v Inferno Studios, jejichž majiteli jsou samotní Moonspell. Mix proběhne v září opět u Tue Madsena v Dánsku.

Fernando Riberio dále řekl, že iniciály desky budou "A.N.", celý název však neprozradil. Za to se ale nechal slyšet, že album bude rozděleno do dvou částí - "A.N." a "O.W.". Konečného výsledku bychom se měli dočkat někdy v první třetině roku 2012.

Živě si můžete Moonspell odchytit v ČR už za necelý měsíc - skupina bude svým hodinovým setem uzavírat program prvního dne festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama