Joakim Brodén o příštím albu Sabaton

7. června 2011 v 13:36 | Ježura |  Music News
V rozhovoru pro webzin Metal Kaoz se frontman populárních švédských Sabaton, Joakim Brodén, rozpovídal o nástupci loňského alba "Coat of Arms"...

Metal Kaoz: "Už na cestách jste nějakou dobu. Honí se vám hlavou nějaké myšlenky na příští album? Skládáte na turné hudbu?"
Joakim Brodén: "No, já se snažím na turné psát, ale obávám se, že toho ze mě moc nevzejde. Pár nápadů by se našlo, ale nemůžu na nich pracovat, protože k tomu potřebuju mít hotové vokální harmonie, a to jde dost obtížně jen s jednou kytarou. Nicméně myslím, že dvě nebo tři skladby jsou takřka hotové co do vlastní hudby a melodie vokálů. Ne však texty, to bude překvapení, takže vám nemůžu říct všechno (smích). Bude to pořád o válce, ale ne tak, jak by od nás lidé očekávali. Spousta z nich tak bude překvapená, až zjistí, o čem zpíváme."

Metal Kaoz: "Bude to koncepční album?"
Joakim Brodén: "Bude, ale nebudeme ho stavět jen na jedné knize, jak jsme to udělali v případě 'The Art of War'... [otevřely se dveře a přes vniknuvší hluk není nic slyšet]"

Metal Kaoz: "Omlouvám se, teď jsem přeslechnul, okolo čeho se bude novinka točit...?"
Joakim Brodén: "Hmmm, to jsem neříkal. Ale hezkej pokus... (smích). Nahrávání začne v lednu a skončí v půlce února, protože neradi trávíme půl roku nahráváním. Taková ztráta času..."

Celý rozhovor je k nalezení zde, pochopitelně v angličtině...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama