Dominator zpět u Dark Funeral

25. června 2011 v 23:06 | Monsterfuck |  Music News
Jistě si vzpomenete na to, jak se v loňském roce rozsypala sestava švédským black metalistům Dark Funeral. Těsně po sobě je opustily tři pětiny sestavy - zpěvák Emperor Magus Caligula, baskytarista B-Force a bubeník Dominator. Jenže jeden ze ztracených synů, poslední jmenovaný Dominator, se teď do řad Dark Funeral navrací. "Po krátké přestávce, kdy jsem se soustředil na jiné věci ve svém životě, mohu s radostí oznámit svůj návrat do Dark Funeral. Pauza mě naplnila inspirací a nutkáním opět usednout za bicí a ničit. Je mi ctí hrát opět se svými bratry. Nechť Dark Funeral povstanou a znovu vládnou," komentoval své znovupřijetí samotný Dominator.

Nadšení sdílejí i oba osiřelí kytaristé Lord Ahriman a Chaq Mol. "Je to absolutně zabijacké pracovat zase s Dominatorem. Není to jen skvělý bubeník, ale i výborný přítel. Jsem opravdu rád, že je zpět v kapele. Vítej zpátky, brácho! Společně zapálíme svět a dobudeme vesmír!" tvrdí první jmenovaný. Chaq Mol dodává: "Konečně je ztracený bratr zpátky ze své procházky a hledání nového bubeníka je tak u konce. Znovu máme tu čest hrát s nejlepším bubeníkem všech dob!"

Náhradníci na posty baskytary a zpěvu ještě nejsou známi.

Poslední album Dark Funeral, "Angelus Exuro Pro Eternus", vyšlo 18. listopadu 2009 u Regain Records jako klasický jewelcase a jako limitovaná edice s bonusovým DVD s videoklipem "My Funeral" a kompletním vystoupením na festivalu Peace & Love ve Švédsku. Klip "My Funeral" se objevil i na brazilské edici desky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama