Aborym přecházejí k Agonia Records

29. června 2011 v 12:33 | Monsterfuck |  Music News
Italští industrial black metaloví šílenci Aborym se loučí s renomovaným francouzským labelem Season of Mist a podepisují smlouvu s polskými Agonia Records, pod jejichž křídly mimo jiné sídlí i české skupiny Inferno a Root. Agonia Records vydají Aborym v příštím roce šesté dlouhohrající album, na němž skupina právě pracuje.

"Znám ten label moc dobře. Rozhodli jsme podepsat s Agonia Records, jelikož potřebujeme mnohem pečlivější a preciznější podporu a dohled, čili něco, co je opravdu těžké mít, když jste součástí velké firmy se stovkou dalších kapel. Ve vzduchu je krize, v hudebním průmyslu obzvláště, což je důvod, proč vsázíme především na kvalitu. To, co vydáme v roce 2012, bude velice neobyčejné album a bude potřebovat velkou pozornost ze strany naší firmy, velkou pozornost, a to ne jen z ekonomického hlediska. Vybrali jsme si Agonii, protože jsou schopni nám poskytnout, co hledáme, abychom mohli dosáhnout něčeho velice, velice významného, něčeho neočekávatelného. Je to největší smlouva v kariéře Aborym. Máme velmi vysoký rozpočet, máme sebejistotu a od Agonie i spoustu energie a prostředků. S takovými předpoklady bychom měli a musíme stvořit velké věci," říká o podpisu smlouvy vůdčí osobnost Aborym, zpěvák a baskytarista Fabban, a pokračuje o povaze nové desky a o dalších plánech na rok 2012, který bude zároveň 20. výročím existence kapely: "20 let Aborym oslavíme sérií překvapení pro naše příznivce. Album, na němž právě pracujeme, bude extrémně udivující, takové, že si to nikdo ani vzdáleně nedokáže představit. Tohle sice byl vždycky přístup Aborym, ale tentokrát jsme zašli opravdu daleko. Novinka bude také naším dárkem fanouškům: náš dík za 20 let podpory a vášně pro naši hudbu."

Slyšet se nechal i kytarista Hell:IO:Kabbalus: "Je skvělé opět spolupracovat s Agonia Records [Kabbalova druhá skupina Malfeitor taktéž vydává pod touto polskou firmou - pozn. autora]. Právě se seznamujeme s materiálem, který Fabban napsal pro novou desku. Pokud si myslíte, že 'Psychogrotesque' bylo šílené, novinka omrdá vaše smysly zezadu!"

Předchozí nahrávka Aborym, "Psychogrotesque", vyšla 8. listopadu 2010 v nákladu Season of Mist jak digipack CD a 2LP. Kromě samotné skupiny se na ní podílelo celkem osm hostů (např. členové Ephel Duath nebo Hour of Penance).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama