Program na Obscene Extreme 2011

25. května 2011 v 14:35 | Monsterfuck |  Music News
Další festival zveřejňuje svůj kompletní program. Tentokrát je to Obscene Extreme, který proběhne v rozmezí 7.-9. července v Trutnově.

Středa 6. července:
12:00 - ???? Freak Festival

Čtvrtek 7. července:
14:00 - 14:20 БУТ (CZ)
14:30 - 14:50 Idiot Convention (BEL)
15:00 - 15:20 Zeitgeist (ITA)
15:30 - 15:50 Jack (HUN)
16:00 - 16:25 Another Way (HUN)
16:35 - 17:00 Headcrash (NL)
17:10 - 17:25 Attack of Rage (SVK)
17:35 - 18:00 Von Boom (SWE)
18:10 - 18:35 Feastem (FIN)
18:45 - 19:10 Napalmed (CZ)
19:20 - 19:50 Pandemia (CZ)
20:00 - 20:35 Squash Bowels (POL)
20:45 - 21:20 Gride (CZ)
21:35 - 22:45 Entombed (SWE)
22:55 - 23:35 Magrudergrind (USA)
23:50 - 00:40 Benediction (UK)
00:50 - 01:10 Hell Show

Pátek 8. července:
10:00 - 10:20 Aggrenation (SWE)
10:30 - 10:50 Fatal Nunchaku (FRA)
11:00 - 11:20 Atomçk (UK)
11:30 - 11:50 Dislike (CRO)
12:00 - 12:25 Nominal Abuse (SRB)
12:35 - 13:00 Gutslit (IND)
13:10 - 13:35 Razor Rape (SWE)
13:45 - 14:10 Enthrallment (BUL)
14:20 - 14:45 Laustürmer (SWE)
14:55 - 15:20 Fleshrot (UK)
15:30 - 15:55 D.I.S. (SWE)
16:05 - 16:35 Rectal Smegma (NL)
16:45 - 17:15 Entrails (SWE)
17:25 - 17:55 Extreme Smoke 57 (SLO)
18:05 - 18:35 Last Days of Humanity (NL)
18:45 - 19:15 Putrid Pile (USA)
19:25 - 20:05 The Varukers (UK)
20:15 - 20:55 Skitsystem (SWE)
21:05 - 21:55 Rotten Sound (FIN)
22:10 - 23:20 Brujeria (MEX)
23:30 - 00:10 Impaled (USA)
00:20 - 00:50 Gronibard (FRA)
01:00 - 01:30 Interment (SWE)
01:40 - 02:00 Chiens (FRA)
02:10 - 02:30 Repulsione (ITA)
02:40 - 03:00 Gore and Carnage (MEX)

Sobota 9. července:
10:00 - 10:20 The Afternoon Gentlemen (UK)
10:30 - 10:50 Brutally Deceased (CZ)
11:00 - 11:20 Komatoz (RUS)
11:30 - 11:50 Reproach (BEL)
12:00 - 12:20 Haemophagus (ITA)
12:30 - 12:50 Unkind (FIN)
13:00 - 13:25 Combat Noise (CUB)
13:35 - 14:00 Collision (NL)
14:10 - 13:35 Assessor (CZ)
14:45 - 15:10 Wrathcobra (USA)
15:20 - 15:45 Onanizer (CZ)
15:55 - 16:20 Mesrine (CAN)
16:30 - 16:55 Visions of War (BEL)
17:05 - 17:30 Zubrowska (FRA)
17:40 - 18:05 Instinct of Survival (GER)
18:15 - 18:40 Psycho (USA)
18:50 - 19:15 Inhumate (FRA)
19:25 - 19:55 Isacaarum (CZ)
20:05 - 20:35 The Rotted (UK)
20:45 - 21:15 Debustrol (CZ)
21:25 - 22:20 Lock Up (UK)
22:35 - 23:35 Brutal Truth (USA)
23:45 - 00:30 Dropdead (USA)
00:40 - 01:10 Le Scrawl (GER)
01:20 - 01:50 Melancholy Pessimism (CZ)
02:00 - 02:30 Mincing Fury and Guttural Clamour of Queer Decay (CZ)
02:40 - 03:00 Grunt (POR)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skull skull | 25. května 2011 v 15:29 | Reagovat

21:35 - 21:45 Entombed (SWE)
To je sranda???

2 Monsterfuck Monsterfuck | 25. května 2011 v 16:55 | Reagovat

Překlep

3 skull skull | 25. května 2011 v 18:34 | Reagovat

Jesteze tak :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama