Otep - Atavist

18. května 2011 v 14:40 | Seda |  Recenze
Musím se přiznat hned na začátku, o Otep toho moc nevím, moc jsem toho od nich neslyšel a recenzovaná "Atavist" je mojí první ochutnávkou, kterou tato parta nabízí. Nevím, jestli to má cenu zmiňovat, ale pro případ, že se s nimi někdo dostal do kontaktu poprvé, mohl bych něco o Otep říct. Nejdůležitější by bylo zmínit zřejmě vokály. Ač to na první pohled (poslech) nevypadá, zpěvu se ujímá žena. Funguje to např. jako v Arch Enemy s Angelou Gossow. Některé její screamy a growly jsou opravdu povedené a někdy byste si ani neřekli, že to vychází z něžného pohlaví.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomx Tomx | 20. května 2011 v 11:05

Otep mám hrozně rád, ale myslím, že na posledních dvou albech recyklovali první dvě alba.. hudebně to začíná být poměrně bez nápadu, texty furt na to samé téma, ačkoliv ty šeptané, čtené texty jsou celkem dobré, zase je to recyklace prvního alba.. myslím, že s Ascension byli na vrcholu, pak to šlo do hnoje.. škoda škoda škoda.. kdyby pokračovali dál a vyvíjeli se, tak je to lepší, možná je to dáno taky tím, že kapela krom Otep Shamayi nemá stálé členy, no.. je to divné..

2 Monsterfuck Monsterfuck | 20. května 2011 v 22:35

Já jsem to minulý album neslyšel a ty předchozí jsem slyšel tak dávno, že už si je skoro nepamatuju, takže mě novinka povětšinou baví :)

3 Tomx Tomx | 21. května 2011 v 12:51

No, Smash the control machine má víc světlejších momentů jak tohle album, o tom žádná, jsou tam pořádné pecky, ale i tak.. ale chápu .)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama