Lunatic Gods nahrávají šestou desku

29. května 2011 v 19:14 | Monsterfuck |  Music News
Experimentální death/black metalisté Lunatic Gods ze Slovenska se v současné doby nacházejí v českém studiu Shaark v Bzenci, kde nahrávají šestý dlouhohrající počin ve své kariéře. Tento nástupce desky "Ante Portas" z roku 2007 se bude jmenovat "Vlnobytie".

Lunatic Gods slibují, že na novince se mohou posluchači těšit mimo jiné na zvuk cimbálu, houslí nebo saxofonu. Texty budou stejně jako v případě minulého "Ante Portas" kompletně ve slovenštině, přičemž dvě skladby budou dokonce zhudebněnou verzí povídky "Ibronka" slovenského spisovatele a sběratele lidové slovesnosti Pavola Dobšinského.

"Naši fanúšikovia môžu očakávať mix albumov 'Mythus' a 'Ante Portas'. Určite sme nezačali robiť jednoduchšiu muziku a ani sme nevymäkli. Práve naopak, akoby sme s príchodom nového bubeníka Svaroga pridali na technike i rýchlosti. Hosťovanie už potvrdil Killy z Melancholy Pessimism či starý známy martinský Ročo. Album by mal vyjsť na jeseň tohto roka a prvú pieseň zverejníme 9. 9. 2011 na našej bandzone stránke. Dovtedy sa sústredíme na nahrávanie, mixáž a mastering a budeme hľadať vydavateľa," říká kytarista Hirax.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama