Osmero nových skupin pro plzeňský Metalfest

28. března 2011 v 18:24 | Monsterfuck |  Music News
Plzeňský Metalfest, který se odehraje v rozmezí dnů 3.-5. června v amfiteátru Lochotín, zveřejnil dalších osm skupin, jež zde, na druhém ročníku festivalu, vystoupí. Ze zahraničí přijedou zámořští progresivní power/doom metalisté While Heaven Wept, kteří v té době pojedou turné s již dříve potvrzenými Primordial a Alcest, a Britové Crimes of Passion. Zbývající šestice pochází z domácích luhů a hájů - Arakain, Dymytry, Maelström, Power 5, Salamandra a Smashed Face.

Pořadatelé vzkazují, že do zkompletování lineupu chybí už jen jedno zahraniční jméno, po jehož potvrzení bude zveřejněn finální program. Mělo by se tak stát ještě tento týden. Soupiska je tedy prozatím následující:

Accept (GER), Alcest (FRA), Arakain (CZ), Arch Enemy (SWE), Bloodbound (SWE), Cradle of Filth (UK), Crimes of Passion (UK), Dymytry (CZ), Epica (NL), Equilibrium (GER), Hell (UK), Kataklysm (CAN), Krisiun (BRA), Maelström (CZ), Milking the Goatmachine (GER), Misery Index (USA), Pegazus (AUS), Power 5 (CZ), Pretty Maids (DEN), Primordial (IRE), Rage (GER), Sabaton (SWE), Salamandra (CZ), Saxon (UK), Smashed Face (CZ), Suicidal Angels (GRE), Vicious Rumors (USA), While Heaven Wept (USA)

While Heaven Wept
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama