Dark Funeral: "Do léta jsme zpátky v plné síle!"

28. března 2011 v 18:48 | Monsterfuck |  Music News
Lord Ahriman, kytarista a hlavní skladatel švédské black metalové skupiny Dark Funeral, zveřejnil následující zprávu o tom, jak se mají věci v kapele po odchodu tří z pěti členů:

"Je mi jasné, že spousta z vás netrpělivě čeká, až zveřejněníme novou sestavu, vyjedeme na turné, napíšeme a vydáme novou desku a tak dále. Osobně bych si přál, abychom to udělali už před dlouho dobou, ale ze zřejmých důvodů nechceme dělat ukvapená rozhodnutí, čemuž doufám všichni rozumíte!

Jasně, mohli jsme si zvolit tu lehčí cestu, přibrat pár talentovaných sezónních muzikantů a vyrazit na turné, avšak protože chceme vybudovat novou, mnohem silnější a stálou sestavu, byla tato možnost ihned zavržena.

Každopádně, chtěl jsem jen narychlo ukázat známky života a uvědomit vás, že se věci hýbají kupředu. Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom se v plné síle vrátit už před začátkem léta. Tak či tak, nepadlo zatím žádné finální rozhodnutí, nikoho jsme ještě nepřijali, ale to by se mělo zanedlouho změnit."

V průběhu loňského roku Dark Funeral opustili 3/5 sestavy - zpěvák Emperor Magus Caligula, baskytarista B-Force a bubeník Dominator; v kapele tudíž zůstalo jen kytarové duo Lord Ahriman/Chaq Mol. Poslední show v tomto složení skupina odehrála 21. srpna na festivalu Summer Breeze v Německu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama