Novembers Doom s informacemi o novince

25. února 2011 v 0:11 | Monsterfuck |  Music News
Doom/death metaloví harcovníci Novembers Doom z amerického Chicaga si na 10. května letošního roku připravili svou osmou velkou desku s názvem "Aphotic", jejíž tracklist a obálku si můžete prohlédnout vpravo a na konci článku.

"Jedním z cílů Novembers Doom je nikdy se neopakovat. Jde nám o ustavičné pokoušení našich skladatelských dovedností, zdali dokážeme přijít pokaždé s něčím novým, aniž bychom ztratili náš charakteristický zvuk. Cítíme, že se nám tohle na 'Aphotic' nejenže povedlo, ale že jsme navíc posunuli naši kreativitu do zcela nových hudebních teritorií. Výsledkem je dost dobře možná ta nejunikátnější nahrávka Novembers Doom," říká o novince zpěvák Paul Kuhr.

Na "Aphotic" se rovněž podílelo několik zajímavých hostů. Ve skladbě "What Could Have Been" si zapěla Anneke van Giersbergen (Agua de Annique, ex-The Gathering), na dvou kouscích - "What Could have Been" a "The Dark Host" - si zahrála známá houslistka Rachel Barton Pine a na závěr svou troškou do mlýna přispěl svým grownlingem i Dan Swanö v obou dílech "Of Age and Origin".

Tracklist "Aphotic":
01. The Dark Host
02. Harvest Scythe
03. Buried
04. What Could Have Been
05. Of Age and Origin - Part 1: A Violent Day
06. Of Age and Origin - Part 2: A Day of Joy
07. Six Sides
08. Shadow Play
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama