Nightwish odhalili koncept nového alba

11. února 2011 v 15:30 | Ježura |  Music News
Oficiální tiskové prohlášení zní následovně:

"V průběhu natáčení nového alba Nightwish připravovali také natáčení filmu. 'Imaginarium' bude hudební fantasy, vystavěná na očekávaném albu, které ponese stejný název. Ústřední postavou je skladatel s nadpozemskou představivostí, starý muž, který si stále myslí, že je mladým chlapcem. Ve spánku cestuje do dávné minulosti, kde se jeho stařecké sny mísí se světem fantazie a hudby mladého chlapce. Ve svých snech pak bojuje za nalezení vzpomínek, které jsou pro něj důležité...

Tento ojedinělý projekt datuje svůj počátek více než dva roky do minulosti, kdy Tuomas [T. Holopainen, skladatel a klávesista Nightwish - pozn. redakce] poprvé představil svoji ambiciózní ideu ostatním členům kapely a také panu Stobe Harju, režisérovi klipu 'The Islander', který se ujme režie plnohodnotného filmu. O produkci se postará společnost Solar Films Inc. spolu s Nightwish. Natáčení 'Imaginarium' by mělo začít na jaře letošního roku a premiéra je v plánu na rok 2012."


O vydání alba, na kterém celý projekt staví, nepadla zmínka, nicméně na konci února proběhne tisková konference, která by mohla o celém projektu odhalit další informace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama