Deicide - To Hell with God

22. února 2011 v 19:00 | nK_! |  Recenze
Deicide - To Hell with God
Peklo otevřelo své plamenné brány... opět. Floridští satanáši Deicide s železnou pravidelností vylézají ze své temné díry znovu a znovu na světlo světa a přinášejí s sebou svou obvyklou porci belzebubsky laděného death metalu. Co nového se jim tentokrát podařilo uvařit nad pekelnými ohníčky, si povíme u dalšího pokračování seriálu "zlo na sto způsobů a pokaždé s ostrou chilli omáčkou navrch".

Pravdou je, že Deicide od dob, kdy Glen Benton (frontman) poprvé hrábl do basových strun, zní nejvíce melodicky. Ano, těžko tomu věřit, ale i železná kovadlina se jednou poddá a hle, najednou před námi leží výtvor ne nepodobný těm předchozím, ale přesto v jednotlivých nuancích tak odlišný, až se laik třese a mistrovi zůstává rozum stát. Nebojte se, pravověrní posluchači této infernální řezanice nepřijdou zkrátka a v nových Deicide najdou přesně to samé, s čím se obvykle shledávali na starších albech. Jen maličko okořeněné jemnou vrstvou fascinující melodiky, která tomuto albu sedne jako zadek na hrnec.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cnuk Cnuk | Web | 23. února 2011 v 17:16

Už jsem si pomalu začínal myslet, že tu ani recenze na Deicide nebude... jinak je skvělá, souhlasím na sto procent. Doufám, že se tu objeví i noví Destruction nebo třeba The Bronx Casket Co. :-)

2 Monsterfuck Monsterfuck | 23. února 2011 v 18:13

Heh, recenze na Deicide je povinnost :-) Destruction budou určitě, to druhý nevím, jestli si někdo vezme

3 nK_! nK_! | 23. února 2011 v 21:17

Proč se celý ten text mrdnul a nejde ani editovat správně...?

4 Monsterfuck Monsterfuck | 24. února 2011 v 14:15

Frajeři na blogu předělali administraci článků, takže to hapruje jak prase. Už jsem jim napsal email, tak snad se to spraví...

5 nK_! nK_! | 24. února 2011 v 14:35

jj koukal jsem...ale že jen tenhle článek...no jo, štěstí jako obvykle :)

6 Monsterfuck Monsterfuck | 24. února 2011 v 15:07

Tak on tuhle recku asi někdo zpětně upravoval po tý změně, kdy už to bylo pojebaný. Až vyjde nějakej novej článek, taky to bude takhle smrsknutý...

7 Lord nazgul Lord nazgul | 18. března 2011 v 11:03

Perfektní recenze, jedna u nejlepších, co jsem na daný výtvor četl. Naprosto souhlasím, dost jsem se po předchozí hroudě dehtu bál, s čím se Benton a spol vytasí teď, no, je to pro mě překvapení roku (zatím)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama