Azarath, boční projekt bubeníka Behemoth, chystá EP a pátou desku

23. února 2011 v 11:10 | Monsterfuck |  Music News
Azarath, vedlejší projekt bubeníka Inferna známého především z Behemoth, chystají na dnešní rok hned dvojici nosičů. Prvním z nich bude minialbum "Holy Possession", vycházející 10. dubna jako CD (striktně limitováno na 666 kusů) a jako bílý sedmipalec s plakátem a odznakem (333 kusů). EP bude obsahovat dvě skladby - titulní "Holy Possession" a cover "Rebel Souls" od dalších Poláků Damnation (v nichž jen tak mimochodem jeden současný člen Azarath kdysi působil a další současný a jeden bývalý člen Azarath zde hrají dodnes).

Druhým zmiňovaným počinem, který letos pod hlavičkou Azarath vyjde, bude již pátá plnohodnotná řadovka, jejíž název prozatím nebyl prozrazen, datum vydání však ano - vyjde 6. června. Nahrávalo se v průběhu ledna v Hertz Studiu v Polsku s producenty bratry Wiesławskimi (Behemoth, Vader, Lost Soul). Skladeb bude celkem deset a nebudou mezi nimi chybět mimo jiné následující šlehy:

* Behold the Satan's Sword
* Deathstorms Ride the Earth
* Lucifer's Rising
* Under the Will of the Lord

"Charakter a atmosféra muziky se výrazně proměnily. Je to temné, hrozivé a prostorové - v mnoha ohledech dává vzpomenout na black metal a na klasiky žánru. Agrese a zvukový masakr rozhodně nechybějí - naopak jsou hned v přední linii," říká o novém materiálu Inferno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama