Ava Inferi: "Majesty" videoklip

16. února 2011 v 19:02 | Monsterfuck |  Music News
Portugalští gothic-doomaři Ava Inferi, v nichž hraje bývalý kytarista Mayhem, Blasphemer, představují svůj nový videoklip ke skladbě "Majesty". Záběry, s nimiž kapele vypomáhal režisér Costin Chioreanu, který s Ava Inferi pracoval již na videu "The Last Sign of Summer" z předešlé desky "Blood of Bacchus", vznikaly začátkem února v Rumunsku v okolí hlavního města Bukurešť.

"Byl to skutečně velice inspirativní proces, jehož součástí jsme byli. Costin opět odvedl skvělou práci, aby zachytil esenci hudby na film. Podle mého názoru tajuplné okolí a těžká atmosféra těch míst neuvěřitelně napomohly k výsledným pocitům a vibracím videoklipu. Jako kdyby s námi tehdy začátkem února bylo něco většího. Něco, co nás provázelo a poskytlo nám potřebnou inspiraci," hovoří o videu Blasphemer alias Rune Eriksen.

Chválou na výsledek nešetří ani samotný režisér: "Pro mne byla výroba 'Majesty' skutečnou výzvou. Ale když pracujete s opravdovými umělci, pravé umění se vyjeví samo. Až doposud je to to nejintenživnější video, jaké jsem kdy udělal, myšleno po duchovní stránce. Je to z velké části dáno intenzivním sdílením uměleckých nápadů a vizí mezi Runem, Carmen [C. Susana Simões, zpěvačka - pozn. redakce] a mnou a mým týmem. Byla v tom spousta chemie, díky níž může umění opravdu dýchat."

"Majesty" pochází z aktuální dlouhohrající desky s názvem "Onyx", jíž francouzský label Season of Mist vydal 14. února v Evropě a 15. února v Severní Americe. O artwork se postaral opět Costin Chioreanu, který se kromě režírování věnuje právě i tvorbě grafiky. Jeho obálky již zdobily alba například Absu, Grave nebo Demonical. Onen obal si i s tracklistem prohlédněte ve starší novince.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama