СатанаКозёл - Солнце мёртвыx

14. ledna 2011 v 23:35 | Monsterfuck |  Recenze
Solnce Mertvych
Kapela СатанаКозёл svého upoutala mou pozornost již svým debutem "Рогатыя" z roku 2008, na němž už tehdá předváděli docela slušný folk/viking metal. Příprava nového materiálu těmto ruským chasníkům trvala celkem dva roky, výsledkem jejich snažení je však novinková deska "Солнце мёртвых", které se právě teď podíváme na zoubek.

Velkou roli ve stylu СатанаКозёл hraje právě místo jejich původu. Domovinou kapely je totiž Karélie, což je oblast na severu evropské části Ruska, přímo při hranici s Finskem (resp. jistá část Karélie leží už za finskými hranicemi, ale to teď není podstatné). Každopádně muzika СатанаКозёл zní s nadsázkou tak trochu jako střet finského "skákacího" folk metal à la Ensiferum s východoevropským folk(/black) metalem, který je, při vší úctě, přece jenom znám jako trochu vážnější a střízlivější podoba žánru. A hlavní hrdinové naší recenze jsou, jak již bylo řečeno, tak někde na půl cesty mezi tím.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seda Seda | 15. ledna 2011 v 14:47

radsi dej recenzi na SSOGE :D

2 Monsterfuck Monsterfuck | 15. ledna 2011 v 22:03

To si ještě chvíli počkáš. Zatim jsem to ani neslyšel - přece jenom nakonec nebudu pirátit a vydržim to do toho originálu :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama