Novinky...

2. prosince 2010 v 19:51 | Monsterfuck |  Blog News
V táboře Sicmaggot došlo nedávno k několika malým změnám a obměnám, které si v rámci této novinky sesumírujeme. Aby to bylo přehlednější, trochu si to očíslujeme...

1) Byl vytvořen nový Facebook profil Sicmaggot, který nahradí ten stávající spojený s Rockmetalem. Pokud chcete být pravidelně informováni o aktualizacích na našem webu či diskutovat s redaktory, rozhodně nezapomeňte si nás přidat :-)

Zcela nově naše malá stránka expanduje na další sociální síť - Last.fm.


A na závěr okupujeme svůj prostor taktéž na MySpace. Tento profil je zaměřený především na komunikaci se samotnými kapelami, pokud jste však uživatelé i této sociální sítě a budete mít zájem se s námi spřátelit, rozhodně budeme jenom rádi:-)


Odkazy na všechny tři profily najdete také v levém menu těsně pod rozcestníkem rubrik.

2) Po dlouhé době bylo taktéž aktualizováno už lehce zatouchající Info o blogu. S tím je spojena i změna redakčního emailu na otis666@seznam.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či zájem o spolupráci, směřujte se maily právě sem!

3) Rovněž připomínáme naši Knihu návštěv, která je již notně opředena pavučinami, kde můžete živě diskutovat takřka o čemkoliv. Stejně tak i komentáře u samotných článků nejsou na ozdobu, ale na diskuzi a vaše názory o daném tématu. Klidně můžete napsat, co vás pálí na jazyku a klávesnici, my vám hlavu neutrhneme, právě naopak - budeme jen rádi za jakékoliv reakce :-)

4) I když to nejspíše bude jako vždy zbytečné, připomínáme, že pokud byste měli zájem se na Sicmaggot podílet jako redaktoři, není nic snadnějšího, než se přihlásit na již zmiňovaném emailu otis666@seznam.cz pro více informací. Stačí umět česky, disponovat alespoň základní znalosti angličtiny, gramatiky, schopností dát dohromady nějakou tu smyslplnou větu a hlavně chutí psát. A samozřejmě také není na škodu poslouchat metalovou, potažmo rockovou muziku :-)

To by mělo být prozatím v rychlosti vše. Doufáme, že nám zachováte svou přízeň a budete nás navštěvovat i nadále. Hranice půl milionu návštěv se nezadržitelně blíží, tak s chutí do toho!

Monsterfuck & Sicmaggot team
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama