Nová anketa

13. prosince 2010 v 19:14 | Monsterfuck |  Blog News
Měsíc se s měsícem sešel a přichází nová anketní otázka. Té poslední - Kolik desek si v průměru poslechnete za jeden den? - se zdaleka nezúčastnilo tolik lidí jako té předchozí. I když... možná to bude dáno tím, že tu nesmrděla více jak rok, ale pouhý měsíc. Každopádně výsledky, podle nichž si většina z vás pouští 3-5 fošen denně, jsou následující (ankety se zúčastnilo 92 lidí):

Kolik desek si v průměru poslechnete za jeden den?
3-5 - 40.2% (37)
1-2 - 27.2% (25)
6-9 - 13% (12)
žádnou - 10.9% (10)
10 a více - 8.7% (8)

Anketa střídá anketu, náš nový kousek však nebude z ranku "otázka, která je jenom na ozdobu", tentokrát jsme totiž sáhli do šuplíku s nadpisem "užitečné ankety" a vyštrachali odsud otázku, jejímž zodpovězením můžete ovlivnit obsah samotného blogu - Chcete zpátky hitparádu? Někteří z vás si ji možná z pravěkých dob Sicmaggot pamatují, jiní ne, každopádně jen v rychlosti: nepůjde samozřejmě o nic kdovíjak originálního, klasické schéma typu Eso nebo t-music chart... akorát v mnohem lepším a profesionálnějším provedení. Každý týden vám předhodíme nálož několika videoklipů a budete to právě vy, kdo rozhodne, který z nich postoupí do dalšího kola a který bude spláchnut do toaletní mísy dějin. V anketě v levém menu teď můžete hlasovat, jestli hitparádu zpátky chcete nebo ne. A pozor, hlasování bude probíhat pouze do 31. prosince 2010!

A na závěr ještě jedna poznámka - Info o blogu se dočkalo další aktualizace. Můžete zde najít profily všech členů redakce a jmenný seznam všech bývalých členů redakce.

anketa jak cyp
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Speedy Speedy | 13. prosince 2010 v 21:02 | Reagovat

WoW, vydržel jsem nejdýl :D

2 Pazzy Pazzy | 14. prosince 2010 v 10:28 | Reagovat

Mně se to jako nápad líbí...celkem mě to bavilo, já sem pro :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama