Mushroomhead - Beautiful Stories for Ugly Children

10. prosince 2010 v 19:00 | nK_! |  Recenze
Kdesi za horami špíny a řekami toxického odpadu se rozprostírá starobylý les. V tom lese stojí polorozpadlá chaloupka. Nikdo už si ani nepamatuje, kdo ji postavil, tak je stará. Před necelými sedmnácti lety se do ní nastěhovala banda oškliváků porostlých houbami a řekla si - půjdeme dělat hudbu a změníme svět!

Rok se s dalšími třemi sešel a světlo podzimního světa spatřilo další (v pořadí již sedmé) řadové album amerických Mushroomhead. Nebudu se tvářit jako věrný fanoušek a rovnou na sebe prozradím, že jejich předchozí produkci jsem téměř úplně přešel a neznám z ní po paměti ani půl sloky. Nedokázala si prostě udržet moji pozornost déle než deset minut. Stává se, hlavně u americké alt-metalové (nerad používám výraz "nu-metal") produkce. O to více jsem byl překvapen, když jsem se jen ze zvědavosti sobě vlastní odvážil pustit si poslední a nejnovější "Houbovou hlavu". A hle - nestačím věřit vlastním uším. Nečekejte prosím porovnání s předchozími alby, spíše jemné srovnání v rámci žánru.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 voliminal voliminal | 11. prosince 2010 v 8:33

Z mýho pohledu se jejich tvorba nezměnila a pořád jim z větší části nemůžupřijít na chuť...některé písničky ano, ale tohle album zřejmě hodlám ignorovat...

2 koryzlesa koryzlesa | 11. prosince 2010 v 16:42

to album smrdí..

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama