Impaled Nazarene - Road to the Octagon

30. prosince 2010 v 23:55 | Monsterfuck |  Recenze
Tak jsou finští šílenci Impaled Nazarene, vedení holohlavým magorem Mika Luttinenem, opět zpátky a perou do lidí ten svůj punkem říznutý, rychlopalebný black metal hlava nehlava. Sice jim to tentokrát trvalo o něco déle (vyrovnali nejdelší pauzu mezi dvěma alby - tři roky), ale už jsou tady s novinkou "Road to the Octagon". Co se změnilo? Nic! Co zůstalo při starém? V podstatě všechno!

Pokud jste měli někdy tu čest s jakýmkoliv starším počinem Impaled Nazarene, tak vám bude asi marné vykládat, jak novinka "Road to the Octagon" zní. Jenom čekáte, až řeknu, že se kapela opět drhne ten svůj ultra rychlý black metal a Mika Luttinen řve jak smyslů zbavený. Tudíž vše jak má být… nebo ne?

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sony Sony | 18. března 2011 v 15:24

100% souhlas s recenzentem. Od fenomenálních alb Suomi Finland Perkele a Latex Cult to jde jen a jen s kopce.

2 Ex_animo Ex_animo | 1. března 2012 v 8:50

Road to the Octagon bych neřekl, že je takovej průšvih. Je to sice slabší deska, ale to desky jako Tol Cormpt Norz Norz Norz, či Ugra Karma také. Pravda - na zmíněný Manifest, či Pro patria Finlandia to nemá - ale nemyslím, že tahle deska zapadne. Zkusili to kluci trochu jinak a mě to baví od začátku do konce :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama