Finské novinky: Rotten Sound a Turisas

17. prosince 2010 v 23:23 | Monsterfuck |  Music News
Dvě finské kapely, byť žánrově hodně odlišné, se sešly v dnešní novince. Obě zúčastněné formace - Rotten Sound i Turisas - totiž chystají nové dlouhohrající placky, k nimž právě zveřejnili v jednom případě více, v druhém o trochu méně detailů.

>>> Grindová úderka Rotten Sound chystá svou šestou fošnu "Cursed" na 15. března příštího roku. Počin vyjde v Evropě pod křídly labelu Relapse Records s jedinou výjimkou - samotným Finskem, kde album vydají Fullstream Records 16. března. Deska, která byla nahrána v Nordic Audio Labs, bude obsahovat celkem 16 fláků, jejichž textová stránka se bude zaobírat šesti kletbami lidstva. Obálka je následující:


>>> Oproti tomu novinka "Stand Up and Fight" folkařů Turisas vyjde o něco dříve. Příznivci skočných rytmů housliček a akordeonu si mohou v kalendáři vyznačit datum 28. února, kdy firma Century Media album vypustí do obchodu v našich zeměpisných šířkách. K dispozici bude celkem široký výběr různých verzí - limitovaný mediabook s bonusovým CD, vinyl s bonusovým CD, klasický jewelcase a download. Artwork a tracklist prohlížejte níže.

Zpěvák Mathias "Warlord" Nygård o "Stand Up and Fight" prohlásil, že půjde o volné pokračování předchozího počinu "The Varangian Way", nikoliv však přímo o druhý díl. Některá témata budou navazovat právě na příběh putování vikingů východní Evropou, ale texty údajně půjde metaforicky vztáhnout i na situaci v současném moderním světě. Dále Warlord slibuje progresi po stránce hudební i vizuální.

01. The March of the Varangian Guard
02. Take the Day!
03. Hunting Pirates
04. Venetoi! - Prasinoi!
05. Stand Up and Fight
06. The Great Escape
07. Fear the Fear
08. End of an Empire
09. The Bosphorus Freezes Over

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama