Dissolving of Prodigy vydali splitko "Unveiling the Signs"

12. prosince 2010 v 11:37 | Monsterfuck |  Music News
Před několika dny vyšlo očekávané split album českých doom metalových matadorů Dissolving of Prodigy s Poláky Gallileous, Brity Pantheist a Belgičany Wijlen Wij. "Unveiling the Signs" je unikátní tím, že se nejedná pouze o obyčejné splitko deklarující spřízněnost jednotlivých kapel, nýbrž o desku s uzavřeným konceptem. Každá ze zúčastněných kapel přispěla jednou rozsáhlou skladbou věnující se lidové pověře z oblasti jejího původu. Dissolving of Prodigy se na "Unveiling the Signs" prezentují písní "Zlodějská světélka", která se zabývá loupežnickou pověrou, podle níž svíčky vyrobené z useknutých a usušených prstů novorozenců prohlubují spánek majitelů právě vykrádaných domů.

Ukázky z "Unveiling the Signs" si můžete poslechnout kupříkladu na Bandzone profilu Dissolving of Prodigy, objednávat pak můžete přímo u samotné kapely. Obal a tracklist vypadají následovně:

01. Pantheist - Barock
02. Wijlen Wij - The Wall of Life
03. Dissolving of Prodigy - Zlodějská světélka
04. Gallileous - Zabobon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frodys(Dissolving of Prodigy,Ill Crow) Frodys(Dissolving of Prodigy,Ill Crow) | 12. prosince 2010 v 14:51 | Reagovat

Snad se neurazíš ale menší oprava,Pantheist je Britská kapela,Kostas je Řek a nějakou dobu žil v Belgii ale teď jsou všichni členové Pantheist občany Británie.Každopádně děkujem:)

2 Monsterfuck Monsterfuck | 12. prosince 2010 v 15:20 | Reagovat

Já vím, že teď působí v Británii, ale vzhledem k tomu, že personálně spříznění Wijlen Wij jsou všude vedení jako belgický projekt a samotní Pantheist v Belgii taktéž začínali, nechal jsem to takhle, aby ta novinka nebyla zbytečně zamotaná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama