Poslechový dýchánek s Agalloch, Solefald a The Meads of Asphodel

1. listopadu 2010 v 19:51 | Monsterfuck |  Music News
>>> Všechny tři skupiny z nadpisu spojuje nedávno zveřejněná ukázka z chystané desky. V případě Agalloch se novinka jmenuje "Marrow of the Spirit" a vyjde 23. listopadu skrze Profound Lore Records. Kapela slibuje další progres ve svém unikátním stylu a nechala se slyšet, že podobně jako předchozí tři desky zněly naprosto rozdílně, i "Marrow of the Spirit" bude opět o něčem jiném. Tentokrát by prý mělo jít o "nejtemnější, nejbezútěšnější, nejbeznadějnější a nejagresivnější" počin jejich kariéry. Jak moc se toto tvrzení shoduje s pravdou si můžete ověřit s více jak 11minutovým opusem "The Watcher's Monolith" na této adrese.

Tracklist "Marrow of the Spirit":
01. They Escaped the Weight of Darkness
02.
Into the Painted Grey
03.
The Watcher's Monolith
04.
Black Lake Niðstång
05.
Ghosts of the Midwinter Fires
06.
To Drown

UPDATE: Na této stránce si můžete poslechnout další kompozici z "Marrow of the Spirit", "Ghosts of the Midwinter Fires", a dále si zde také prohlédnout promo obrázky či si desku předobjednat.

>>> Norské duo Solefald ze své připravované nahrávky "Norrøn livskunst" zveřejnilo na svém MySpace účtu píseň "Vitets vidd i verdi", další krátké ukázky všech ostatních songů si zase můžete poslechnout na nově zřízené e-kartě. "Norrøn livskunst" vychází 15. listopadu v nákladu Indie Recordings. Jedna ze dvou polovin tvůrčí dvojice - Lars Nedland - prohlásil, že novinka je "black metal, rock, osmdesátkový pop a jungle, ale i vážnost a humor, vše v perfektní shodě".

Tracklist "Norrøn livskunst":
01. Song til stormen
02.
Norrøn livskunst
03.
Tittentattenteksti
04.
Stridsljod (Blackabilly)
05.
Eukalyptustreet
06.
Raudedauden
07.
Vitets vidd i verdi
08.
Haugferdi
09.
Waves Over Vallhalla (An Icelandic Odyssey Part 3)
10.
Til heimen yver havet

>>> A na závěr ještě trochu experimentálního black metalu v podání Britů The Meads of Asphodel. Jejich čtvrtá deska vyjde "The Murder of Jesus the Jew" vyjde pod hlavičkou Candlelight Records 15. listopadu. Jako hosté se na ní objeví Hoest z Taake a Vincent Crowley z Acheron. Kompozici "My Psychotic Sand Deity" můžete do sytosti poslouchat na e-kartě. Obal se seznamem skladeb jsou k prohlédnutí tu:

01. Boiled in Hell Broth and Grave Dust
02. My Psychotic Sand Deity
03. Apocalypse of Lazarus
04. Addicted to God
05. Stiller of Tempests
06. Man from Kerioth
07. Dark Gethsemane
08. Jew Killer
09. Genesis of Death
10. From Eagle to Cross
11. Apostle of the Uncircumcised
12. A Canticle for the Lost Amputees of Aelia Capitolina Who Have Been Trampled Under the Iron Shod Hooves of Salivating Hell Rams and Impaled on the Shimmering Tusks of Salvation Within the Abandoned Tabernacle of a Bronze Age Myth
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama