Parkway Drive, Comeback Kid, Bleeding Through: Praha - Abaton, 13.11.2010

21. listopadu 2010 v 11:57 | Theorrow |  Reporty
Celou akci odpalují američtí We Came as Romans. Jejich vystoupení bylo průměrné. Zvukař se ještě hledal, ale nejvíce mě uchvátil jejich asijský bubeník. Šlo mu to pěkně od ruky. Po skončení vystoupení We Came as Romans jsem se přemístil o patro níž. Vyčkával jsem zde, až půjde nějaká slavná osobnost okolo. A hele, vyfotil jsem se s zpěvákem a frontmanem z Bleeding Through. Byl velice příjemný a vstřícný. Tímto čekáním jsem přišel o Your Demise.

Vyběhl jsem nahoru k pódiu a sál byl poprvé naplněn až k prasknutí. Ze zákulisí vylítla německá drtička jménem War from a Harlots Mouth. Jejich vystoupení bylo pro mě největším překvapením celého večera. Porvé jsem viděl v Abatonu úkaz, kterému se říká wall of death. Fakt bych tam nechtěl být. Musím říci, že War from a Harlots Mouth mají v ČR dost fanoušků. Zase mě nejvíce překvapil bubeník - bubnoval jak smyslů zbavený. Abych je jen nechválil, tak zvuk taky nebyl zrovna kvalitní, ale na celé show to nebylo znát. Musím říci, že delší než čtyřicetiminutové vystoupení by u této party bylo šílené.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nK_! nK_! | 21. listopadu 2010 v 13:27

Jako že obvykle nekomentuji, tak tady prostě musím. Vždy jsem obdivoval, že i přes svou dá se říci "nekomerečnost" (abych nebyl špatně pochopen - myslím tím, že parta lidí, která působí na tomto blogu, zde pracuje zadarmo a jen proto, že je to baví) jsou články místního portálu na poměrně vysoké (gramatické i stylistické) úrovni...ale tohle je prostě moc. Autor by se měl zamyslet a naučit se alespoň základy českého jazyka. Nebo si po sobě svůj výtvor přečíst. Více takových a myslím si, že web ztratí na pracně budovaném renomé a zároveň i na hodnotě. Oponující komentáře uvítám.

2 Theorrw Theorrw | 21. listopadu 2010 v 13:46

[1]:Uznávám psal jsem to ve spěchu.Je to můj první report tak se OMLOUVÁM :-(

3 Angelo Angelo | 21. listopadu 2010 v 20:32

Já tam byl a takovou atmosféru sem ještě nezažil v takovým klubíku a to sem týden předtím na AILD, SS, HSB a taková "atmoška" tam nebyla ... \m/

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama