Hate přicházejí s upoutávkou ke své novince

21. října 2010 v 14:19 | Monsterfuck |  Music News
Poláci Hate zveřejnili více šestiminutovou upoutávku na své nadcházející album "Erebos", které francouzská firma Listenable Records vydá v Evropě 15. listopadu (a v Severní Americe až 15. února). Trailer obsahující pěkná grafická hejblata a ukázky hudby si můžete pustit na konci novinky.

"Za poslední dva roky od vypuštění 'Morphosis' [předchozí deska Hate, vyšla v únoru 2008 - pozn. redakce] jsme projeli spoustu různých koutů světa a čelili mnoha výzvám. Všechna ta dřina, kterou jsme do kapely vložili, všechno, co jsme prožili, je na našich nových skladbách znát a jsme si jistí, že je to náš vrchol.

'Erebos' bude obsahovat extrémní metal složený z různých hudebních stylů. Vydáváme se do míst, kde Hate ještě nikdy v minulosti nebyli, a to, co jsme vytvořili, je mix žánrů v opravdu extrémní a zvrácené formě. Na 100% to jsou stále Hate, avšak více propracovaní, sofistikovanější a v jistém slova smyslu i předefinovaní. Desku jsme pojmenovali 'Erebos', což v podstatě znamená temnotu lidské duše - je obdobou stavu něčího života v dnešním světě, někoho, kdo je jen otrokem svého hněvu, slabosti a svých komplexů. Existuje ve svém vlastním domnělém světě, je otrokem svých snů, ve skutečnosti ale nežije, pouze sní o tom, že žije," prohlásil už dříve o novince zpěvák a kytarista Adam the First Sinner.

Na obálku a tracklist se můžete podívat tady.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama