Hail of Bullets - On Divine Winds

24. října 2010 v 22:34 | Monsterfuck |  Recenze
Od debutu "…of Frost and War" tehdy právě vzniknuvšího death metalového allstar projektu Hail of Bullets jsem před dvěma lety nečekal v podstatě nic. A dostal jsem totální inferno, absolutní nářez, death metalové album roku, nazývejte to jak chcete, byla to prostě parádní jízda. Oproti tomu od pokračování "On Divine Winds" jsem toho zase možná očekával až moc. Ne že by se jednalo o špatné album, to v žádném případě, jenom, všem prohlášením kapely navzdory, na svého předchůdce "…of Frost and War" prostě nemá. To je asi tak největší a zároveň jediný problém "On Divine Winds"

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackfang Blackfang | 20. srpna 2012 v 22:19

Z mého subjektivního pohledu bych desce šoupl bez váhání devět z deseti. Osobně nedokážu říci proč, snad z toho opravdu trošku cítím Pacifik - snad i riffy se mi zdají rychlejší a ničivější, než tomu bylo u prvního záseku. Každopádně já mám po takovémto albu alespoň jasno, kdo oplývá ve vodách Death metalu nejsurovějším vokálem ;-)

2 Ježura Ježura | 22. srpna 2012 v 15:54

[1]: Včera jsem si to zase poslech a až na pár výjimek (jako třeba zmiňovaná Operation Z) je to hodně vydařená placka. Death jak cyp! Budu tomu muset dát víc poslechů :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama