Black Label Society - Order of the Black

4. října 2010 v 23:22 | Earthworm |  Recenze
BLS Order
Už jsou to čtyři roky, co Zakk Wylde se svojí bandou Black Label Society vydal album "Shot to Hell", a spousta nedočkavých fanoušků si jistě říkala, jestli má to čekání alespoň trochu smysl. Teď už se určitě nenajde nikdo, kdo by zastával názor, že to smysl nemělo - "Order of the Black" vystřelí Black Label Society do nebe.

Bůhví, jestli výkon a skládání na albu ovlivnil i rozchod Ozzyho se Zakkem, každopádně na tomto albu Wylde ukázal, že umí dělat vynikající hudbu i bez něj. Na CDčku se schovává pořádná nálož riffů a melodií, přesně tak, jak je u Black Label Society zvykem. Jejich tradiční sound - kombinace brutálních riffů a skvělého hlasu - stále zůstává, i když s drobnými změnami. Tvrdší a hutnější kytary, rychlejší tempo, stejně jako sóla, která jsou opravdu zběsilá a zní až nelidsky rychle (například intro v songu "Black Sunday", který sotva začne a už vám ďábelské sólo vystřeluje mozek z hlavy).

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cnuk Cnuk | Web | 5. října 2010 v 1:14

Opravdu skvělý album, dokonale nakopne!

2 Pazzy Pazzy | 5. října 2010 v 9:32

Přeju Zakkovi, ať se vymaní z tý komerčnější vlny, na kterou v poslední době BLS nasedli. Dřív mačkal plechovku od piva a házel ceny na předávání do davu. Podle mě je jeden z lidí, koho uplně nejvíc sejmula srmt Dimebaga. Přišlo mi, jako by se na chvíli ztratil, teď věřim, že se znovu našel

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama